Celem Nc'nean było zmienić oblicze rynku szkockiej whisky. Założycielka Annabel chciała stworzyć produkt, który mógłby istnieć w harmonii z planetą. Ich imiennik jest inspirowany Neachneohainem, starożytną boginią gaelicką, zaciekłą obrończynią natury. Zrównoważony rozwój jest podstawą ich misji. Pozyskiwanie organicznego jęczmienia, zasilanie procesów energią odnawialną i recykling prawie wszystkich odpadów sprawia, że Nc'nean jest obecnie jednym z najbardziej przyszłościowo myślących producentów w Szkocji.

Ten innowacyjny trunek jest idealny dla miłośników ginu. Klasyczny gin botaniczny łączy się z lokalnie zbieranymi szkockimi roślinami, tworząc bogaty, kwiatowy charakter.

Może ci się spodobać również

Przeglądaj kolekcję naszych powiązanych produktów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję naszych produktów kategorii.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Nc'Nean Organic Botanical Spirit

Idealny dla miłośników ginu. W 100% organiczny spirytus, destylowany z unikalną kombinacją klasycznego ginu botanicznego i lokalnych szkockich roślin: jałowiec, kolendra, angelica, lukrecja, rumianek, grejpfrut, tymianek, szczaw, wrzos - bogaty i kwiatowy. To alkohol jęczmienny naprawdę robi różnicę, dodany słodowy, owocowy ton, który wyjątkowo dobrze komponuje się z wybranymi składnikami botanicznymi. Idealny z tonikiem lub w każdym klasycznym koktajlu ginowym.

Napisz swoją opinię