Filtry

Dostępność

Dostępność

Rodzaj

Rodzaj

Cena

Cena

  • 215,00 zł - 349,00 zł

Aktywne filtry

Gin Isle of Raasay

Gin Isle of Raasay

Cena 215,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Przedstawiamy gin ze szkockich wysp. Wytrawny, pikantny, orzeźwiający i gładki. Receptura łączy w sobie dziesięć starannie dobranych roślin - jałowiec Raasay, skórkę słodkiej pomarańczy, skórkę cytryny, korzeń rabarbaru, lukrecji i irysa, nasiona kolendry, pieprz i szkocki podwójnie destylowany spirytus. Każda kropla tego szkockiego ginu jest pieczołowicie destylowana i butelkowana na wyspie Raasay.

Gin Isle of Raasay - gift box

Gin Isle of Raasay - gift box

Cena 245,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Przedstawiamy gin ze szkockich wysp. Wytrawny, pikantny, orzeźwiający i gładki. Receptura łączy w sobie dziesięć starannie dobranych roślin - jałowiec Raasay, skórkę słodkiej pomarańczy, skórkę cytryny, korzeń rabarbaru, lukrecji i irysa, nasiona kolendry, pieprz i szkocki podwójnie destylowany spirytus. Każda kropla tego szkockiego ginu jest pieczołowicie destylowana i butelkowana na wyspie Raasay. Zestaw zawiera butelkę ginu Raasay i 2 szklanki.

Isle of Raasay Lightly Peated Single Malt R-01.2

Isle of Raasay Lightly Peated Single Malt R-01.2

Cena 289,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Isle of Raasay Single Malt jest lekko torfowy, zrównoważony, z bogatymi smakami ciemnych owoców. Dominują żytniopodobne aromaty. W tle rozwija się kusząca słodycz i zapach wiśni, śliwki, jeżyny. Mocna, pikantna i wielowątkowa. Dojrzewa w sześciu charakterystycznych beczkach, tworząc prawdziwą głębię i złożoność. Połączenie tradycji ze współczesnym myśleniem. Naturalny kolor, niefiltrowany na zimno.

Isle of Raasay Dun Cana Sherry Finish 2023

Isle of Raasay Dun Cana Sherry Finish 2023

Cena 329,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Edycja limitowana, wydawana co roku, choć każda z nich bazuje na zróżnicowanej formule beczek, użytych do jej maturacji. Tworzona z dwóch odmian jęczmienia - Concerto i Laureate, część słodu (55%) z poziomem fenoli ok 50 PPM, część (45%) stanowi słód bezdymny. Dojrzewająca początkowo w beczkach 1st fill ex Rye Woodford Reserve, finiszowana w małych, 125 L quarter casks. 50% z nich to beczki ex Oloroso, kolejne 50% to ex Pedro Ximenez. Moc 52%. W butelce kryją się aromaty rodzynek, wanilii, solonej czekolady, pieprzu, płonącego drewna, imbiru, wilgotnej ziemi i kandyzowanej pomarańczy.

Isle of Raasay Lightly Peated Single Malt R-01.2 - gift box

Isle of Raasay Lightly Peated Single Malt...

Cena 329,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Isle of Raasay Single Malt jest lekko torfowy, zrównoważony, z bogatymi smakami ciemnych owoców. Dominują żytniopodobne aromaty. W tle rozwija się kusząca słodycz i zapach wiśni, śliwki, jeżyny. Mocna, pikantna i wielowątkowa. Dojrzewa w sześciu charakterystycznych beczkach, tworząc prawdziwą głębię i złożoność. Połączenie tradycji ze współczesnym myśleniem. Naturalny kolor, niefiltrowany na zimno. Zestaw zawiera butelkę whisky Raasay i 2 szklanki.

Isle of Raasay Distillery of the Year 2022

Isle of Raasay Distillery of the Year 2022

Cena 349,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Edycja limitowana, powstała dla upamiętnienia wyróżnienia, jakim w 2022 roku destylarnia została nagrodzona, tytułem "Scottish Whisky Distillery Of The Year". Jest to najstarsza edycja, jaką kiedykolwiek destylarnia zabutelkowała. O dziwo, to wersja bazująca na bezdymnym słodzie jęczmiennym, odmiany Concerto. Dojrzewająca w beczkach pierwszego napełnienia po Bourbonie Four Roses, finiszowana w beczkach "virgin oak", wykonanych z kolumbijskiego dębu-Quercus humboldtii, porastającego wysokie partie Andów. Moc 50,7%. Słodka whisky, pełna aromatu wanilii, karmelu, toffi, crème brulee.

Lista produktów marki Isle of Raasay