Filtry

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 90,00 zł

Aktywne filtry

Kieliszek JB&S

Kieliszek JB&S

Cena 69,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

To już trzeci z kolei projekt naszych kieliszków, i tak jak poprzednio, przygotowany we współpracy z firmą Krosno Glass. Mieliśmy edycję Chapter, po której pojawiła się Enigma, teraz czas na trzecią. Kieliszek podobny jest do Enigmy, ma jednak wyższą nóżkę i krótszy "komin". Modelowany ręcznie wg zaakceptowanego uprzednio przez Jarosława i Rafała Buss projektu. Kształt zdecydowanie ułatwia koncentrację aromatów i zbieranie ich przez nasz zmysł powonienia. Kolejna seria kieliszków ukazała się pod nazwą JB&S.

Kieliszek CHAPTER by JB
  • Brak na stanie

Kieliszek CHAPTER by JB

Cena 39,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Limitowana, ręcznie wykonana i zaprojektowana we współpracy z Szkło-Krosno edycja kieliszków. Specjalnie uformowany kielich i wyraźnie zaznaczona miarka 25 ml dla ułatwienia zadania. "Mam nadzieję że aromaty ulatniające się z niego dostarczą Wam wielu niecodziennych doświadczeń." - JB

Kieliszek ENIGMA by JB
  • Brak na stanie

Kieliszek ENIGMA by JB

Cena 59,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Modelowany ręcznie wg zaakceptowanego uprzednio przez Jarosława i Rafała Buss projektu. Kształt zdecydowanie ułatwia koncentrację aromatów i zbieranie ich przez nasz zmysł powonienia. Pierwsza seria kieliszków ukazała się pod nazwą Chapter, przyszła pora na kolejną, tym razem Enigma. Można zamawiać i zostać surowym cenzorem degustowanych whisky.