Filtry

Pojemność

Pojemność

Rodzaj

Rodzaj

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 215,00 zł - 559,00 zł

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Kumano Hinoki Cask Finish

Kumano Hinoki Cask Finish

Cena 299,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Kumano Hinoki cask finish to blended malt składający się z 3-letniego słodu i słodu leżakującego 6 m-cy w beczce Hinoki. Jest to pierwsza na świecie japońska whisky leżakowana w beczkach Hinoki. Hinoki (cyprys japoński) jest uważany za święte drzewo w religii Shinto, drzewo Boga. Kumano Hinoki Cask Finish jest gładkie i świeże na podniebieniu, z miodowym finiszem. Kolor - jasne złoto. Aromaty słodowe i świeże. Smak - gładki i orzeźwiający, ze specyficznymi nutami drzewnymi dzięki wykończeniu beczki Hinoki. Finisz lekki i miodowy.

APOGEE XII Pure Malt Whisky from Bimber

APOGEE XII Pure Malt Whisky from Bimber

Cena 325,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Limitowana edycja, produkowana po kilka tysięcy sztuk przez destylarnię Bimber z Londynu, założoną przez Polaków. Apogee XII to 12-sto letnia whisky malt, tworzona z destylatów regionu SPEYSIDE I HIGHLAND i finiszowana w beczkach po single malt Bimber. Apogee to inaczej apogeum, kulminacja, w tym wypadku aromatu i smaku. W aromacie słodkie gruszki w zalewie, pieczone morele, landrynki, w smaku oprócz owocowości pojawia się nuta imbirowa i mięta. Moc 46,3% w naturalnym kolorze, bez filtracji.

Fujimi Blended Japanese Whisky
  • Brak na stanie

Fujimi Blended Japanese Whisky

Cena 215,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

FUJIMI składa się z kilku gatunków japońskiej whisky i jest produkowana w destylarni Matsui Shuzou na północny zachód od Kioto, w prefekturze Tottori. Wykorzystanie czystej i świeżej wody z naturalnych strumieni jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Przez 3 lata dojrzewa w beczkach dębowych. Aby uzyskać bardziej autentyczny, czysty i niepowtarzalny smak, nie została poddana filtracji na zimno. Jasnozłota barwa. W zapachu eleganckie, zbalansowane z dojrzałymi owocami i nutą przypraw pochodzących z dębu. W ustach bogate i kwiatowe. Zarówno obfitujące w nuty przypraw jak i słodkiej wanilii oraz czekolady. Dębowy finisz.

Chichibu Ichiro's Malt Double Distilleries
  • Brak na stanie

Chichibu Ichiro's Malt Double Distilleries

Cena 559,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie
Double Distilleries to blended malt do stworzenia którego wykorzystano single malt pochodzące z japońskich destylarni Hanyu i Chichibu. dojrzewające w beczkach po Bourbonie, beczkach typu Sherry hogshead, , Puncheon a nawet beczkach wykonanych z dębu Mizunara. Według zapewnień właściciela- Ichiro Akuto, średni wiek destylatów można śmiało określić na 10 lat. Im nowsza edycja tym wzrasta udział Chichibu a maleje udział Hanyu, głównie ze względu na ograniczone, topniejące zapasy tej drugiej. A to oznacza, że najnowsza seria zbliżona jest  charakterem bardziej do Chichibu.