Filtry

Dostępność

Dostępność

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • 1 494,00 zł - 4 699,00 zł

Aktywne filtry

Chabot Vintage 1966

Chabot Vintage 1966

Cena 2 195,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Vintage Chabot Armagnac to edycja dość rzadka i wyjątkowa. Armaniak starzeje się w beczkach dębowych, roczniki są wybierane i osobiście podpisane przez Mistrza Chabot. Każdy rocznik posiada etykietę z pergaminu, na której został umieszczony dokładny rok zbioru winogron, a każda szklana butelka jest indywidualnie uszczelniona złotym woskiem. Edycje Chabot Vintage, jako limitowane, są bardzo szanowane i poszukiwane przez najlepszych restauratorów i wymagających kolekcjonerów. W tym przypadku jest to butelka z roku 1966. Inne roczniki dostępne na indywidualne zamówienie.

Chabot Vintage 1955

Chabot Vintage 1955

Cena 3 990,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Vintage Chabot Armagnac to edycja dość rzadka i wyjątkowa. Armaniak starzeje się w beczkach dębowych, roczniki są wybierane i osobiście podpisane przez Mistrza Chabot. Każdy rocznik posiada etykietę z pergaminu, na której został umieszczony dokładny rok zbioru winogron, a każda szklana butelka jest indywidualnie uszczelniona złotym woskiem. Edycje Chabot Vintage, jako limitowane, są bardzo szanowane i poszukiwane przez najlepszych restauratorów i wymagających kolekcjonerów. Tutaj mamy butelkę z 1955 roku. Inne roczniki dostępne na indywidualne zamówienie.

Chabot Vintage 1956

Chabot Vintage 1956

Cena 4 699,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie
Edycje Chabot Vintage, jako limitowane, są bardzo szanowane i poszukiwane przez najlepszych restauratorów i wymagających kolekcjonerów. W tym przypadku jest to butelka z rocznika 1956.
Chabot Vintage 1983
  • Brak na stanie

Chabot Vintage 1983

Cena 1 495,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Vintage Chabot Armagnac to edycja dość rzadka i wyjątkowa. Armaniak starzeje się w beczkach dębowych, roczniki są wybierane i osobiście podpisane przez Mistrza Chabot. Każdy rocznik posiada etykietę z pergaminu, na której został umieszczony dokładny rok zbioru winogron, a każda szklana butelka jest indywidualnie uszczelniona złotym woskiem. Edycje Chabot Vintage, jako limitowane, są bardzo szanowane i poszukiwane przez najlepszych restauratorów i wymagających kolekcjonerów. Tutaj mamy butelkę z 1983 roku.

Chabot Vintage 1965
  • Brak na stanie

Chabot Vintage 1965

Cena 1 495,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Vintage Chabot Armagnac to edycja dość rzadka i wyjątkowa. Armaniak starzeje się w beczkach dębowych, roczniki są wybierane i osobiście podpisane przez Mistrza Chabot. Każdy rocznik posiada etykietę z pergaminu, na której został umieszczony dokładny rok zbioru winogron, a każda szklana butelka jest indywidualnie uszczelniona złotym woskiem. Edycje Chabot Vintage, jako limitowane, są bardzo szanowane i poszukiwane przez najlepszych restauratorów i wymagających kolekcjonerów. Tutaj mamy butelkę z 1965 roku. Inne roczniki dostępne na indywidualne zamówienie.

Lista produktów marki Chabot