Filtry

Dostępność

Dostępność

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • 129,00 zł - 2 520,00 zł

Aktywne filtry

Old Pulteney Stroma

Old Pulteney Stroma

Cena 129,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Likier stworzony na bazie oryginalnej szkockiej whisky Old Pulteney. Nazwa Stroma nawiązuje do niebezpiecznych prądów morskich pojawiających się na północno wschodnim wybrzeżu Szkocji, gdzie znajduje się destylarnia Old Pulteney.

Old Pulteney Duncansby Head

Old Pulteney Duncansby Head

Cena 330,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Jest to whisky z destylarni Old Pulteney, leżącej w północnej części regionu Highlands, nad Morzem Północnym. Whisky należy do interesującej kolekcji "Lighthouse Collection", nawiązującej do wyjątkowych szkockich latarni morskich. Ta wersja inspirowana jest latarnią Duncansby Head usytuowaną w pobliżu John O?Groats, gdzie spotykaja się wody Atlantyku oraz Morza Północnego. Whisky dojrzewa w beczkach po bourbonie oraz po sherry, dzięki czemu ma słodki i pełny smak. Wydana była w 2013 roku, głównie do sklepów duty free. Opakowana została w żywą czerwoną tubę.

Old Pulteney 25YO

Old Pulteney 25YO

Cena 2 520,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Przez ćwierć wieku beczki tej rzadkiej odmiany szkockiej whisky single malt Old Pulteney oddychały orzeźwiającym morskim powietrzem wybrzeża Caithness. Osłonięty od szybko zmieniającego się świata magazyn destylarni to w nim dojrzewała we własnym stałym tempie ta elegancka whisky. Najpierw w beczkach z amerykańskiego, a następnie w beczkach z hiszpańskiego dębu, co nadało jej głębi i koloru podkreślając korzenną słodycz. Charyzmatyczna whisky ucieleśnia zarówno ducha wytrzymałości Wicka, jak i oddanie Pulteney Distillery dla swojego rzemiosła.

Lista produktów marki Old Pulteney Distillery