Filtry

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 419,00 zł - 649,00 zł

Aktywne filtry

The Goldfinch – Benrinnes 13YO 1st Fill Sherry Amontillado 52%

The Goldfinch – Benrinnes 13YO 1st Fill Sherry...

Cena 439,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

13-letnia, klasyczna whisky single malt ze Speyside z destylarni Benrinnes, która leżakowała w beczce 1st Fill Amontillado Sherry. Z tej wyjątkowej beczki rozlano jedynie 390 butelek. Butelkowana z mocą beczki, niefiltrowana na zimno o całkowicie naturalnym w kolorze.

The Goldfinch – Linkwood 14YO 1st Fill Sherry Oloroso 52%

The Goldfinch – Linkwood 14YO 1st Fill Sherry...

Cena 469,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Klasyczna whisky single malt ze Speyside z Linkwood Distillery, która ma 14 lat i dojrzewała w świeżych beczkach po sherry Oloroso przez prawie 2 lata. Trawiaste nuty i oleiste podniebienie, marcepan, toffi i długi finisz. Z tej wyjątkowej beczki rozlano tylko 362 butelki. Butelkowana z mocą beczki, niefiltrowana na zimno o całkowicie naturalnym w kolorze.

The Goldfinch - Caol Ila 11YO 1st Palo Cortado finish 53,8%

The Goldfinch - Caol Ila 11YO 1st Palo Cortado...

Cena 649,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

The Goldfinch – Paloma Series. Lekka, dymna whisky single malt z Islay z destylarni Caol Ila, która została finiszowana w beczce po sherry Palo Cortado. Połączenie gorzkiej pomarańczy, sfermentowanego masła, wanilii i lekkiej przyprawy z tym rozpoznawalnym dymem torfowym jest zbyt trudne, aby się oprzeć. Niefiltrowana na zimno i o całkowicie naturalnym kolorze. Z tej wyjątkowej beczki rozlano tylko 201 butelek.

The Goldfinch – Teaninich 14YO 1st Fill Sherry Oloroso 52%
  • Brak na stanie

The Goldfinch – Teaninich 14YO 1st Fill Sherry...

Cena 449,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Świeża i trawiasta 14-letnia whisky single malt z destylarni Teaninich została finiszowana w beczce po sherry Oloroso. Wspaniała whisky, która oferuje w smaku owoce tropikalne, wanilię, przyprawy. Butelkowana z mocą beczki, niefiltrowana na zimno, o całkowicie naturalnym kolorze. Z tej wyjątkowej beczki rozlano tylko 230 butelek.

The Goldfinch - Blair Athol 14YO Red Wine Barrique Pauillac 52%
  • Brak na stanie

The Goldfinch - Blair Athol 14YO Red Wine...

Cena 469,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

The Goldfinch – Wine Series. Zawiera 14-letnią whisky single malt Blair Athol, która była finiszowana przez ponad 18 miesięcy w beczka po czerwonym winie First Fill Barrique z Chateau na południu od Pauillac w Bordeaux we Francji. Z tej wyjątkowej beczki rozlano ylko 327 butelek. Butelkowana z mocą beczki, niefiltrowana na zimno, o całkowicie naturalnym kolorze.

The Goldfinch – Blair Athol 14YO Tawny Port Pipe 52%
  • Brak na stanie

The Goldfinch – Blair Athol 14YO Tawny Port...

Cena 469,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

The Goldfinch – Wine Series.  Zawiera dojrzewającą po sherry 14-letnią whisky Blair Athol single malt, która była finiszowana przez ponad 18 miesięcy w dębowej beczce First Fill Tawny Port Pipe. Z tej wyjątkowej beczki rozlano jedynie 325 butelek. Butelkowana z mocą beczki, niefiltrowana na zimno, o całkowicie naturalnym kolorze.

The Goldfinch - Benrinnes 13YO 1st Palo Cortado finish 53,2%
  • Brak na stanie

The Goldfinch - Benrinnes 13YO 1st Palo Cortado...

Cena 469,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

The Goldfinch – Paloma Series. Fantastyczna i wyrafinowana klasyczna whisky single malt ze Speyside, która finiszowała w beczkach po sherry Palo Cortado. Benrinnes 13YO leżakował przez 14 lat i został zabutelkowany z mocą beczki. Niefiltrowany na zimno i o całkowicie naturalnym kolorze. Z tej wyjątkowej beczki rozlano jedynie 390 butelek.

The Goldfinch - Ardmore 13YO 1st Palo Cortado finish 54,2%
  • Brak na stanie

The Goldfinch - Ardmore 13YO 1st Palo Cortado...

Cena 499,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

The Goldfinch – Paloma Series. Lekko torfowana whisky single malt Highland z destylarni Ardmore, finiszowana w beczce po sherry Palo Cortado. Lokalnie pozyskiwany torf z St Fergus zapewnia wytrawny słodki dym, który wspaniale współgra z nutami owoców i masła na finiszu. Butelkowana z mocą beczki, niefiltrowana na zimno, o całkowicie naturalnym kolorze. Z tej wyjątkowej beczki pobrano tylko 340 butelek.

The Goldfinch - Linkwood 14YO 1st Palo Cortado finish 53,5%
  • Brak na stanie

The Goldfinch - Linkwood 14YO 1st Palo Cortado...

Cena 499,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

The Goldfinch – Paloma Series. Fantastyczna i wyrafinowana klasyczna whisky single malt ze Speyside, która finiszowała w beczkach po sherry Palo Cortado. Linkwood 14YO leżakował przez 14 lat i został zabutelkowany z mocą beczki. Niefiltrowany na zimno i o całkowicie naturalnym kolorze. Z tej wyjątkowej beczki rozlano jedynie 331 butelek.

Lista produktów marki Goldfinch