Filtry

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 999,00 zł

Aktywne filtry

Hennessy VS

Hennessy VS

Cena 179,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Hennessy Very Special komponowany jest z około 40 różnych destylatów dojrzewających w nowych beczkach dębowych przez okres od 2,5 do 8 lat. V.S. jest symbolem energii, siły oraz nowoczesności, który zamknięty został w zgrabnej butelce. Wyrazisty i orzeźwiający smak koniaku przełamany został delikatnym aromatem drewna i orzecha laskowego, natomiast finisz zaskakuje subtelną nutką wanilii. Hennessy V.S. można podawać w czystej formie, na kostkach lodu lub z woda mineralną.

Hennessy VSOP

Hennessy VSOP

Cena 259,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Kupaż ponad 60 eaux de vieu starzonych do 15 lat. Finalny produkt leżakuje w beczce z dębu Limousine przez co najmniej 4 lata. Odznacza się subtelnym aromatem wanilii, przypraw i smakową nutą kandyzowanego jabłka. Długi, gładki i przyjemny lekki finisz.

Hennessy XO

Hennessy XO

Cena 999,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Niepowtarzalny koniak złożony z bez mała stu destylatów o maturacji sięgającej 30 lat. Jego charakterystyczną cechą jest eleganckie połączenie zdecydowanej nuty wanilii i dębowej kory, złagodzone aromatem cynamonu, czarnego pieprzu i dojrzałych owoców. Hennessy XO to kreacja intuicji Maurice'a Hennessy, który przeczuwał, że nowoczesność i unikatowość mogą stworzyć finezyjną kompozycję. Znakomicie smakuje serwowany na kruszonym lodzie, uwalniającym pełnię magii jego bukietu. Koniak Hennessy jest wytwarzany z winogron rosnących tylko w okolicach miasta Cognac. Powstaje w wyniku procesu podwójnej destylacji wina. Koniak Hennessy to marka nr 1 na świecie w kategorii koniaków. Hennessy XO jest idealny do spożycia w formie czystej lub z lodem. Idealny prezent dla znawcy i smakosza koniaku.

Lista produktów marki Hennessy & Co