Filtry

Dostępność

Dostępność

Rodzaj

Rodzaj

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 429,00 zł

Aktywne filtry

Aberfeldy 12YO

Aberfeldy 12YO

Cena 239,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie
Whisky Aberfeldy 12YO Single Malt to starzona 12 lat w ręcznie produkowanych beczkach dębowych ?szkocka?, która powstaje w zabytkowej destylarni zbudowanej przez synów Johna Dewar, twórcy popularnej i lubianej marki whisky Dewar?s.  Whisky Aberfeldy pochodzi z dwóch par starych, pękatych alembików, ale większość produkcji single malt stanowi podstawę do komponowania blendów Dewar?s.
Aberfeldy 16YO

Aberfeldy 16YO

Cena 429,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Popularna whisky pochodząca z destylarni Aberfeldy z siedzibą w Perthshire, w środkowej części Highlands. Założona została w roku 1898 przez braci Dewar (stąd blended whisky Dewar's) w celu produkcji destylatów słodowych na potrzeby zestawiania blendów. Do dziś korzysta z niektórych starych, oryginalnych budynków. Do jej produkcji wykorzystuje się wodę z ujęcia Pitilie Burn zawierającą aluwialne złoto. Dzięki wydłużonemu procesowi fermentacji powstaje whisky o aromacie dojrzałych owoców i słodyczy miodu.

Dewar's 12YO
  • Brak na stanie

Dewar's 12YO

Cena 139,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Dewar's 12YO Blended Scotch Whisky to starzony w beczkach po bourbonie i sherry 12-letni blend. Powstała w 2000 roku, a autorem tej gładkiej i przystępnej kompozycji jest Master Blender Tom Aitken. W swojej krótkiej historii zdobyła już kilka prestiżowych wyróżnień, z których najnowsze to dwa srebrne medale w kategorii blendów starzonych do 12 lat na konkursie Scotch Whisky Masters 2019 oraz w kategorii blendów starzonych od 12 do 20 lat na International Spirits Challenge 2019.

Dewar's 15YO
  • Brak na stanie

Dewar's 15YO

Cena 175,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Skomponowana została przez master blendera z najlepszych destylatów z regionu Highland. Składniki tej whisky dojrzewały co najmniej 15 lat w tradycyjnych dębowych beczkach. Receptura tej whisky oparta została na destylatach z gorzelni Aberfeldy. Whisky produkowana jest w tradycyjny rzemieślniczy sposób. Rezultatem jest whisky z kwiatowymi i owocowymi nutami. Każda butelka tej whisky jest indywidualnie numerowana.

Lista produktów marki John Dewar & Sons