Filtry

Dostępność

Dostępność

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 109,00 zł

Aktywne filtry

Stumbras Vodka 0,5L

Stumbras Vodka 0,5L

Cena 49,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Stumbras to pierwsza i najstarsza wytwórnia wódki na Litwie, założona w roku 1906. Wódka Stumbras posiada ponad 100 lat historii i doświadczenia. Jest to wyrób należący do najstarszego producenta mocnych alkoholi na Litwie. Alkohol produkowany wg dawnych receptur, którym zawdzięcza wyjątkowy smak. Wódka produkowana jest zgodnie z oryginalną technologią używaną od czasów Carskiej Rosji. W każdej butelce znajduje się ręcznie umieszczony, dojrzały kłos. Doborowe zboże i krystaliczna woda stanowią podstawę wódki STUMBRAS. O jej nieskazitelnej czystości i delikatności smaku decydują specjalne srebrne filtry.

Stumbras Cranberry
  • Brak na stanie

Stumbras Cranberry

Cena 39,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Produkowana według dawnej receptury i tradycyjnej technologi, wyłącznie z naturalnych składników wódka o wyjątkowym smaku żurawiny. "Stumbras" - pierwsza i najstarsza wytwórnia wódki na Litwie, założona w roku 1906. Spółka cieszy się stuletnim uznaniem nie tylko dzięki umiejętności podążania krok w krok z progresem, ale również świadomości, iż wyroby wytwórni "Stumbras" są codziennie oceniane przez tysiące konsumentów. Dlatego pielęgnowanie tradycji, rzeczoznawstwo oraz naturalność jest fundamentem działalności spółki.

Stumbras Premium Organic
  • Brak na stanie

Stumbras Premium Organic

Cena 109,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Stumbras Premium Organic to ekologiczna wódka, do produkcji której jest wykorzystywana woda głębinowa oraz zboże pochodzące jedynie z upraw ekologicznych, wyhodowane bez stosowania nawozów sztucznych. Dzięki wykorzystaniu ekologicznego zboża i wody niezwykłej czystości oraz pięciokrotnemu filtrowaniu uzyskuje się niezwykle delikatną wódkę o lekko słodkawym posmaku.

Lista produktów marki Stumbras