Filtry

Dostępność

Dostępność

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • 145,00 zł - 185,00 zł

Aktywne filtry

Roberto Cavalli Vodka Orange

Roberto Cavalli Vodka Orange

Cena 145,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Olejki eteryczne stosowane do aromatyzowania pomarańczowej wódki Roberto Cavalli są wydobywane ze skórek nie w pełni dojrzałych, słodkich pomarańczy. Zabieg ten jest bardzo podobny do ręcznego wyciskania soku ze skórki pomarańczy - polega na rozbiciu wszystkich porów, znajdujących się w skórce, co powoduje wyciek mikroskopijnych kropelek olejków eterycznych. Wybrane pomarańcze uprawiane są tylko we Włoszech, zwłaszcza na Sycylii.

Roberto Cavalli Vodka
  • Brak na stanie

Roberto Cavalli Vodka

Cena 159,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Roberto Cavalli jest pierwszą włoską wódką super premium, w całości tworzoną we Włoszech. Produkowana z pszenicy rosnącej u podnóży południowo zachodnich Alp i wody, spływającej ze stoków Monte Rosa. Czterokrotna destylacja kolumnowa, kolejna piąta w miedzianym alembiku, na koniec filtracja, początkowo poprzez panele celulozowe, na koniec poprzez sproszkowany marmur dla nadania odpowiedniego poziomu PH.

Roberto Cavalli Vodka Rosemary
  • Brak na stanie

Roberto Cavalli Vodka Rosemary

Cena 185,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Liście, z których gorzelnia wydobywa aromaty będące składnikiem wódki Roberto Cavalli, pochodzą z zielonych krzewów rozmarynu. Są one typowe dla śródziemnomorskiej roślinności. Ekstrakcja odbywa się przez nasączenie alkoholem liści rozmarynu i dalszą destylację tego płynu techniką destylacji parowej. Technika polega na przeciskaniu prądu pary wodnej o kontrolowanej temperaturze wewnątrz płynu, który będzie destylowany. W ten sposób destylarnia unika osiągnięcia temperatury typowej dla bezpośredniej destylacji, która może zmienić świeżość substancji zapachowych.

Lista produktów marki Distillerie Francoli