Filtry

Dostępność

Dostępność

Pojemność

Pojemność

Rodzaj

Rodzaj

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 389,00 zł

Aktywne filtry

Eddu Silver Broceliande

Eddu Silver Broceliande

Cena 255,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Silver Eddu Brocéliande to jedna z nowych szlachetnych, eleganckich whisky Eddu, z Distillerie des Menhirs. Eddu narodziło się z pragnienia czegoś nowego w duchu tradycji. Ed znaczy płatki zbożowe, a Du znaczy czarny. Eddu Silver Broceliande to podwójnie dojrzewająca bretońska whisky produkowana wyłącznie z gryki! Dojrzewanie odbywa się początkowo w beczkach z byłego francuskiego dębu, zanim spirytus zostanie przeniesiony do beczek z dębu z lasu Paimpont w środkowej Bretanii. Ten las uważany jest za legendarny półmityczny Brocéliande z romansu arturiańskiego, odnoszący się do grobowca Merlina i dzierżący magiczną moc... Aromat: waniliowy, kwiatowy i miodowy dąb. Smak: ziarna i orzechy. Finisz: mieszanka przypraw i wanilia. 

Eddu Ed Gwenn

Eddu Ed Gwenn

Cena 269,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Ed Gwenn to nowa wersja whisky, produkowana przez francuską destylarnię Eddu. W odróżnieniu do pozostałych produktów, z których słynie Eddu (są to whisky gryczane) ta wytwarzana jest klasycznie z jęczmienia. Ed Gwenn przechodzi destylację w kolumnie destylacyjnej, a następnie jest leżakowana 4 lata w używanych, dębowych beczkach. Butelkowana z mocą 45%, niefiltrowana na zimno.Ed Gwenn jest whisky bardzo owocową, wyczujemy w niej m.in.: mango, kiwi, liczi, gruszkę czy brzoskwinię.

Eddu Silver
  • Brak na stanie

Eddu Silver

Cena 189,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Eddu Grey Rock to francuska whisky mieszana produkowana w gorzelni Distillerie des Menhris, położonej w pobliżu miasta Pomelin w Bretanii.

Eddu Gold
  • Brak na stanie

Eddu Gold

Cena 389,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Whisky gryczana (pierwsza i jedyna na świecie), dojrzewająca 15-18 lat. Oferuje podniebieniu unikalną strukturę i okrągły smak dojrzałej whisky.

Lista produktów marki Distillerie Des Menhirs