Filtry

Dostępność

Dostępność

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • 229,00 zł - 499,00 zł

Aktywne filtry

Laphroaig Select

Laphroaig Select

Cena 229,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

To nowe wydanie whisky z destylarni Laphroaig zlokalizowanej w południowej części wyspy Islay. Zakład słynie z produkcji bardzo dymnej i torfowej whisky. Edycja Select dostępna jest od 2014 roku. Została skomponowana ze specjalnie wyselekcjonowanych beczek. Mistrz destylacji tworząc ta whisky wykorzystał destylaty starzone w beczkach po sherry Oloroso, w nowych beczkach z białego amerykańskiego dębu, po sherry Pedro Ximenez, w beczkach typu Quarter Cask oraz w beczkach po bourbonie. W rezultacie powstała interesująca i bogata whisky doskonała na każdą okazję.

Laphroaig 10YO

Laphroaig 10YO

Cena 299,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: W magazynie

Laphroaig jest tą szkocką whisky, której nie da się pomylić z żadną inną. W ustach potężny ładunek morskich akcentów - wodorosty, sól i jod w objęciach torfowego dymu i smoły przenikają się wzajemnie z delikatną nutą karmelu. Laphroaig jest produkowana z jęczmienia opalanego dymem torfowym. Leżakuje przynajmniej 10 lat.

Laphroaig Brodir
  • Brak na stanie

Laphroaig Brodir

Cena 499,00 zł
0 Opinia(e) 
Dostępne: Brak na stanie

Laphroaig Brodir dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu po Bourbonie i finiszowany jest w beczkach po portugalskim Porto. Charakteryzuje się intensywnym aromatem cytrusów, plastra miodu, dymu torfowego oraz szpitalnych leków. Na podniebieniu intensywna z wyraźnym akcentem dymu torfowego, wodorostów, soli morskiej oraz słodkiej wanilii.

Lista produktów marki Laphroaig Distillery