Belvedere Vodka powstała w 1993 jako zupełnie nowa, unikalna i wybitnie ekskluzywna wódka stworzona przez Polmos Żyrardów. Belvedere błyskawicznie przyciągnęła uwagę ekspertów i koneserów i już na początku 1996 roku została wprowadzona na rynek amerykański. Przez ekspertów została uznana za pierwszą na świecie wódkę super premium -  definiując standardy tej nowej kategorii najbardziej luksusowych wódek.

Markę Belvedere wykreowano z pasją i zamiłowaniem do jakości i piękna, stąd nazwa marki "Belvedere" (od włoskiego bello - piękny, vedere - widzieć). Wyjątkowy charakter tej wódki oddaje wyrafinowana butelka z wizerunkiem Pałacu Belwederskiego w Warszawie. Zezwolenia na użycie go przez tę prestiżową polską markę udzielił sam prezydent Lech Wałęsa.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję naszych produktów kategorii.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Belvedere Single Estate Rye Smogóry Forest

Trunek powstaje z żyta uprawianego w otoczeniu dziewiczych lasów okalających Smogóry - małą wieś w województwie lubuskim. W zapachu tej wyjątkowej wódki odkryć można aromaty morskiej bryzy, słonego karmelu, zboża i nutę miodu. Gdy wódka staje się cieplejsza, wyczuć można akcenty pieczonego chleba i białego pieprzu. W ustach pełnia smaku - jest intensywnie i aksamitnie, a słodko-słony posmak pozostawia długie i przyjemne wrażenie.

Napisz swoją opinię